Program frå forrige år

Gammalt program for historikk, nyeste / siste nederst

Gammalt program frå  2017  ,  2018  ,  2019  ,  

Dato                 Møte

JANUAR 2020
05. Søndag   Nyttårsfest NMS kl 17:00 Tale Roar Vik
10. Fredag      UKS/IUF Fundament 20:00
12. Søndag    Møte IMF kl 11:00 Tale Ingvild Løklingholm
17. Fredag      Fellesmøteveke kl 19 Tale Svein Høysæter Musikk Mary Elizabeth Kolsrud
18. Laurdag   Fellesmøteveke kl 12 Bibeltime Svein Høysæter 
18. Laurdag   Fellesmøteveke kl 19 Song og musikk kveld Mary Elizabeth Kolsrud
19. Søndag     Fellesmøteveke kl 19 Tale Kristian Bjørkhaug
20. Mandag   SkaperTillit 19:00
24. Fredag     UKS/IUF Fundament 20:00 Daniel Sæbjørnsen
25. Laurdag Ungdomsmøte og workshop Daniel Sæbjørnsen
26. Søndag    Møte IMF kl 11:00 Tale Reidar Brevik
28. Tirsdag   Sisterhood kl 19-22
29. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30

FEBRUAR 2020
02. Søndag  Møte NLM kl 19:00 
09. Søndag  Familemøte! IMF 11:00 Tale Mariann Steinsland
11. Tirsdag     Årsmøte NLM 19:00
16. Søndag   Møte NMS Sunnhordalandsaksjonen for misjon 19:00
17. Mandag   SkaperTillit 19:00 Himmelen, den nye jord og miljø
18. Tirsdag    IMF Stord årsmøte 19:00
23. Søndag   Møte IMF 11:00 Tale John Inge Rolfsnes
24.-28. Februar Vinterferie Skulen Veke 9

MARS 2020
01. Søndag    Møte NLM 19:00
03. Tirsdag    Styremøte Rådsmøte
08. Søndag    Forsamlingsmøte IMF 11:00 Tale Aud Karin Ringvoll ImF
AVLYST 14. Laurdag Normisjon Områdestemne, bibelt 12:00
AVLYST Normisjfest 17:00, 
AVLYST 15 Søndag  Gudsteneste Stord kyrkje kl 11:00
AVLYST 15. Søndag  Møte Indre Sjømannsmisjon
AVLYST 20. Fredag   Vårbasar NMS 18:00
AVLYST 21. Laurdag   kl 11:00 Inspirasjonssamling NMS
PÅ NETT 22. Søndag   Forsamlingsmøte IMF 11:00 Tale Tor Espen Kristiansen
AVLYST 25. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30
PÅ NETT 29. Søndag   Forsamlingsmøte IMF 11:00 Tale Ingvild Løklingholm 
AVLYST 29. Søndag   Møte Israelsmisjonen kl 19:00 Tale Rolf Kjøde
AVLYST 30. Mandag   SkaperTillit 19:00  Bibelen – autoritet, respekt og troverdighet
AVLYST 31. Tirsdag   Sisterhood kl 19-22

APRIL 2020
PÅ NETT 05. Søndag   Forsamlingsmøte IMF 11:00 Tale Ingvild Løklingholm
PÅ NETT 09. Torsdag  Forsamlingsmøte IMF 11:00 Skjærtorsdag
PÅ NETT 10. Fredag     Forsamlingsmøte IMF 11:00 Langfredag
PÅ NETT 12. Søndag    Forsamlingsmøte IMF 11:00 1. Påskedag
AVLYST 13. Mandag 2. Påskedag Møte NLM 19:00
FLYTTA 14. Tirsdag kl 19:00 Årsmøte Stiftelsen Leirvik Bedehus
            årsmøtet er utsett, ny dato kjem.
PÅ NETT 19. Søndag.  Forsamlingsmøte IMF 11:00 Tale 
AVLYST 22. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30
FLYTTA 25. Laurdag Konfirmasjonsgudsteneste IMS kl 11:00
         Konfirmasjonen er flytta til Laurdag 29. August kl 12:00
PÅ NETT 26. Søndag.  Forsamlingsmøte IMF 11:00 Tale Terje Vikestrand
FLYTTA 26. Søndag  Årsmøtet NMS Årsmøte kl 17:30
årsmøtet er utsett, ny dato kjem.
AVLYST 26. Søndag  Møte NMS Møte kl 19:00
AVLYST 27. Mandag   SkaperTillit 19:00 Syndefallet – Kven, kva, kvifor, korleis?
AVLYST 28. Tirsdag   Sisterhood kl 19-22

MAI 2020
PÅ NETT 03. Søndag  Familiemøte IMF Kl 11:00. Familien Brosvik deltek.
PÅ NETT 10. Søndag  Nettmøte Imf Stord Kl 11:00 Tale John-Inge Rolfsnes
AVLYST 10. Søndag    Møte NLM 19:00
AVLYST 15. Fredag      UKS/IUF Fundament 20:00
AVLYST 17. Søndag   kl. 17.00:  17.mai fest. IMF. 
PÅ NETT 17. Søndag Filmgudsteneste frå Stord Kyrkje kl 11. Link her.
PÅ NETT 24. Søndag  Nettmøte Imf Stord Kl 11:00
AVLYST 24. Søndag  Møte NMS kl 19:00
AVLYST 25. Mandag   SkaperTillit 19:00 Arkeologi – En bekreftelse av Bibelen?
AVLYST 26. Tirsdag   Sisterhood kl 19-22
27. onsdag: ÅRSMØTE for Stiftelsen Leirvik Bedehus – Kl 19:00
Årsmøtet vert avhalde oppe på Leirvik Bedehus, i tråd med reglar for smittespreeing. Sjå eige oppslag.
PÅ NETT 30. Søndag 1.ste pinsedag Nettmøte Imf Stord Kl 11:00