Program frå forrige år

Gammalt program for historikk, nyeste / siste nederst

Gammalt program frå  2017  ,  2018  ,  2019  ,  2020

Dato                 Møte

JANUAR 2021
AVLYST 03. Søndag   Nyttårsfest IMF kl 17:00 IMF
AVLYST 09. Laurdag   IMF Leiardag 12-18 Matsal
AVLYST 10. Søndag    Møte IMF kl 11:00 Tale Ingvild
AVLYST 11.  – 14. Januar Bønneveka IMF Kjellarstova kl 19-20
AVLYST 17. Søndag    Møte NMS kl 19:00 Sunnhordalandsaksjonen for misjon Talar Edel Sørvik
PÅ NETT 18. Mandag Øving Stord SoulChildren 18:00 
AVLYST 23. Laurdag   IMF Kickoff Medarbeidere 12-18 Matsal
24. Søndag   Nett- Møte IMF kl 11:00 Tale Håkon Hardtvedt
25. Mandag Øving Stord SoulChildren Solist og danseøving 18:00 
AVLYST 26. Tirsdag   Sisterhood kl 19-22
AVLYST 27. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30
29. Fredag   Fredagsklubb kl 18;00 
29. Fredag   UKS kl 20 Tale Hilde-Kristin
30. Laurdag   IUF kl 20 Tale Hilde-Kristin
31. Søndag   NETT Møte IMF kl 11:00 Tale Ingvild Løklingholm
AVLYST 31. Søndag   Møte Israelsmisjonen kl 19:00

FEBRUAR 2021
01. Mandag Øving Stord SoulChildren 18:00
02. Tirsdag Styremøte Rådsmøte kl 19 Program Strategi
12. Fredag    Fredagsklubb  kl 18:00
05. Fredag Ungdomsklubben UKS kl 20:00
06. Laurdag IUF bønnevandring frå Leirvik Bedehus kl.13.00
07. Søndag   NETT Møte IMF kl 11:00 Tale Ingvild Løklingholm
AVLYST 07. Søndag  Møte NLM kl 19:00
08. Mandag UteJuniorVing kl 17;30 Oppmøte ved bedehuset. Utekle!
08. Mandag Øving Stord SoulChildren Solist og danseøving 18:00 
12. Fredag    Fredagsklubb  kl 18:00
12. Fredag Ungdomsklubb UKS kl 20:00
13. Laurdag IUF kl. 20.00
14. Søndag    Møte IMF 11:00 Barnedåp Tale Ingvild 
14. Søndag    Møte nr 2 IMF 13:00 Barnedåp Tale Ingvild
15. Mandag Øving Stord SoulChildren 18:00
16. Tirsdag     Årsmøte NLM 19:00
19. Fredag    Fredagsklubb  kl 18:00
19. Fredag    Ungdomsklubb UKS kl 20:00
AVLYST 20. Laurdag   IMS kraft konferanse. Heile huset.
20. Laurdag  IUF kl. 20.00
AVLYST 21. Søndag   Møte NMS Tale Madagskar-misjonær Siri Nyen Sandstø kl 19:00
22. Mandag UteJuniorVing kl 17;30 Oppmøte ved bedehuset. Utekle!
22. Mandag Øving Stord SoulChildren Solist og danseøving 18:00 
AVLYST 23. Tirsdag   Sisterhood kl 19-22
FLYTTA 25. Torsdag    IMF Stord årsmøte 19:00 til 23.mars
26. Fredag    Fredagsklubb  kl 18:00
26. Fredag Ungdomsklubb UKS oppe kl 20:00
27. Laurdag   Utleige KF ungdomsrom  kl 19:00
28. Søndag   Vitnemøte IMF 11:00 Tale Ingvild

MARS 2021
01.-07 Mars Vinterferie Skulen Veke 9
07. Søndag   Møte Israelsmisjonen kl 19:00 Tale Bjørn Lauritsen
08. Mandag UteJuniorVing kl 17;30 Oppmøte ved bedehuset. Utekle!
08. Mandag Øving Stord SoulChildren Solist og danseøving 18:00 
AVLYST 12. Fredag    Fredagsklubb  kl 18:00
12. Fredag Ungdomsklubb UKS oppe kl 20:00
13. Laurdag   IUF kl 20 Påmelding på facebook / Hilde
FLYTTA 13. Laurdag   kl 11:00  Inspirasjonssamling NMS Ny samling 29 mai.
14. Søndag    Forsamlingsmøte IMF 11:00 Tale Mariann Steinsland
14. Søndag   Konsert Stord SoulChildren 17:00 
FLYTTA 16. Tirsdag   Årsmøte Stiftelsen Leirvik Bedehus kl 19:00
AVLYST 19. Fredag    Fredagsklubb  kl 18:00
AVLYST 19. Fredag    Ungdomsklubb UKS oppe kl 20:00
AVLYST 19-21. Søndag  Inspirasjonshelg  IMF   Irene Krokeide Alnes
AVLYST 20. Laurdag   Utleige KF ungdomsrom  kl 19:00
AVLYST 20. Fredag    IUF oppe kl 20:00
AVLYST 21. Søndag    Møte KF hovudsal kl 11:00
AVLYST 21. Søndag    Møte Indre Sjømannsmisjon kl 19:00
AVLYST 22. Mandag UteJuniorVing kl 17;30 Oppmøte ved bedehuset. Utekle!
AVLYST 22. Mandag Øving Stord SoulChildren Solist og danseøving 18:00
FLYTTA 23. Tirsdag    IMF Stord årsmøte 19:00 ny dato kjem
AVLYST 23. Tirsdag   Sisterhood kl 19-22
AVLYST 24. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30
AVLYST 21. Søndag    Utleige KF ungdomssal nede, kveld
AVLYST 28. Søndag   Møte Palmesøndag IMF kl 11:00 Tale Terje Vikestrand

APRIL 2021
AVLYST 05. Mandag  Israelsmisjonen 2. påskedag møte kl 19:00
AVLYST 09. Fredag    Fredagsklubb  kl 18:00
AVLYST 09. Fredag Ungdomsklubb UKS oppe kl 20:00
AVLYST 10. Laurdag   Normisjon Områdestemne, bibelt 12:00
AVLYST 10. Laurdag  Normisjfest 17:00,  Einar Ekerhovd
AVLYST 11. Søndag    Gudsteneste Stord kyrkje kl 11:00
AVLYST 11. Søndag    Forsamlingsmøte IMF 11:00 Tale Ingvild Løklingholm
AVLYST 12. Mandag Øving Stord SoulChildren 18:00
14. Onsdag Stord SoulChildren 19:00 Online arrangement på storskjerm
16. Fredag    Fredagsklubb  kl 18:00
AVLYST 16. Fredag Ungdomsklubb UKS oppe kl 20:00
AVLYST 18. Søndag  Møte NMS Årsmøte kl 17:30
AVLYST 18. Søndag  Møte NMS kl 19:00
19. Mandag UteJuniorVing kl 17;30 Oppmøte ved bedehuset. Utekle!
19. Mandag Øving Stord SoulChildren Solist og danseøving 18:00
23. Fredag Utleige ungdomsrom
23 Fredag    Fredagsklubb ute kl 18:00
23. Fredag Ungdomsklubb UKS oppe kl 20:00 
AVLYST 24. Laurdag Konfirmasjonsgudsteneste IMS kl 11:00
24. Laurdag Utleige ungdomsrom
24. Laurdag IUF kl 20:00
25. Søndag    Forsamlingsmøte, og utesøndagsskule  IMF 11:00 Tale Ingvild
26. Mandag Øving Stord SoulChildren 18:00 
AVLYST 27. Tirsdag   Sisterhood kl 19-22
AVLYST 28. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30
30 Fredag    Fredagsklubb UTE kl 18:00
30. Fredag Ungdomsklubb UKS oppe kl 20:00

MAI 2021
AVLYST 02. Søndag    Møte NLM 19:00
03. Mandag UteJuniorVing kl 17;30 Avslutning ved bedehuset. Utekle!
03. Mandag Øving Stord SoulChildren Sommaravslutning 18:00 
AVLYST 04. Tirsdag    Styremøte Rådsmøte Datoar  Haust21, Vår22 Haust22
05. Onsdag Utleige ungdomssal KF 18:00
05. Onsdag Årsmøte IMF Stord 19:00 Hovudsal oppe
05.-09 Onsdag -Søndag Besøk av team som skal ha ungdomsmøter
07. Fredag    Fredagsklubb  UTE sommaravslutning kl 18:00
07. Fredag Utleige ungdomssal KF 18:00
07. Fredag Ungdomsklubb UKS oppe kl 20:00 
09. Søndag  Møte IMF Kl 11:00. Tale Kiyana Dowse Uio
14. Fredag Ungdomsklubb UKS oppe kl 20:00 
AVLYST 17. Mandag   kl. 17.00:  17.mai fest. IMF. 
21. Fredag Ungdomsklubb UKS oppe kl 20:00 
AVLYST 22. Laurdag   Utleige KF kl 11-14 Konfirmasjonsgudsteneste Oppe
23. Søndag  Utleige hovudsal dåpsfest kl 11 og utover
24. Måndag   Forsamlingsmøte 2dre pinsedag IMF 11:00 Tale Ingvild Løklingholm
28. Fredag Ungdomsklubb UKS oppe kl 20:00 
AVLYST 29. Laurdag   kl 11:00  Inspirasjonssamling NMS Frå samlinga 13 mars
30. Søndag    Møte Israelsmisjonen 19:00 Tale Misjonsrådgiver Svanhild Jakobsen

JUNI 2021
04. Fredag Ungdomsklubb UKS oppe kl 20:00 
06. Søndag   Møte IMF kl 11:00 Tale Tor Espen Kristensen
11. Fredag Ungdomsklubb UKS oppe kl 20:00 
AVLYST 13. Søndag   Møte NMS kl 19:00
20. Søndag   Møte IMF kl 11:00 Familiemøte Mariann Steinsland
24. Torsdag  Årsmøte Stiftelsen Leirvik Bedehus kl 19:00
27. Søndag    Møte IMF kl 11:00 Vitnemøte / Delemøte

JULI 2021
04. Søndag    Ikkje møte
AVLYST 18. Søndag     Møte NMS kl 19:00

AUGUST 2021
01. Søndag   Ikkje møte  
08. Søndag   Israelsmisjonen kl 19:00
15. Søndag    Møte  IMF kl 11:00
19. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
20.  Fredag      Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse
22. Søndag    Møte NMS kl. 1900
23. Mandag   IMF-Stord Kickoff Medarbeidere 19:00 Matsal
23. Mandag   Lovsongsbrørne 19:30 Hovudsal
24. Tirsdag   Styremøte Rådsmøte kl 19:00 Program Strategi
26. Torsdag    JuniorVing 17:30 Oppstart!
26. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
27.  Fredag      Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse
28. Laurdag   IMS ConTeenNew Konfirmasjon oppe heile dagen
28. Laurdag   SoulChildren Kick off seminar nede først og så oppe, heile dagen
29. Søndag    Møte IMF SAMLINGSFEST  kl 11:00
30. Mandag   Øving Stord SoulChildren 18:00

SEPTEMBER 2021
02. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
02. Torsdag Leiartrening Crew UKS kl 1830 Ungdomsrom Johny Dyrøy
02. Torsdag Mannsforening NMS kl 1930 Matsal Gunnar Nyseter
02. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
03.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse
05. Søndag   Møte ImF Stord kl 11:00
06. Mandag  Lovsongsbrørne 19:30
09. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
09. Torsdag    JuniorVing 17:30 UteJuniorVING!
09. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
AVLYST 10.   Fredag    Ungdomsklubb  UKS 20:00  8-10 klasse
11. Laurdag Utleige Hovudsal oppe og Ungdomsrom nede konfirmasjon
12. Søndag  Søndagsmøte Møte Gideon 19:00
13. Mandag   Øving Stord SoulChildren 18:00
13.  – 16. September Bønneveka IMF Kjellarstova kl 19-20
15. Onsdag    Brandøybasar 18:00
16. Torsdag   Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
17.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse
19. Søndag   Møte IMF kl 11:00
19. Søndag    Møte NMS kl 19:00 Det vert og Årsmøte kl 18
19. Søndag   StordBibelsenter Nede i ungdomslokalet kl 18:00
20. Mandag  Lovsongsbrørne 19:30
23. Torsdag   Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
23. Torsdag    JuniorVing 17:30 InneJuniorVING!
23. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
24.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse Nede
24. Fredag     Haugespor i Stord Kulturhus kl 19:30 
25. Laurdag  Haustmøte: Møte med undervisning 16:30 Erik Furnes
25. Laurdag  Haustmøte: Pizza 18:00 
25. Laurdag  Haustmøte: Vi møtest 19:30 Erik Furnes og Sela
27. Mandag   Øving Stord SoulChildren 18:00
29. Onsdag  Pensjonistlaget kl 11:30
30. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
30. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova

OKTOBER 2021
01.  Fredag     UKS  20:00 Hovudsalen oppe,  8-10
02 . Laurdag Konfirmasjon KF hovudsal kl 11
03. Søndag    Møte IMF 11:00
04. Mandag  Lovsongsbrørne 19:30
07. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
07. Torsdag    JuniorVing 17:30 UteJuniorVING!
07. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
10. Søndag    Møte Israelsmisjonen 19:00
11.-15. okt    Haustferie skulane
14. -17 torsdag til søndag PitStop
14. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
14. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
17. Søndag    Møte IMF 11:00
18. Mandag Øving Stord SoulChildren 18:00 på Rommetveit
18. Mandag  LovsongBrødrene 19:30
21. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
21. Torsdag    JuniorVing 17:30 JuniorVING inne!
21. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
22. Fredag     Mimosabasar NMS 18:00  Hovudsal oppe
22.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse Nede
24. Søndag    Møte NLM kl 19:00
25. Mandag   Øving Stord SoulChildren 18:00
26. Tirsdag     Leiarsamling med informasjon frå Futurum oppe kl 19:00
27. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30
28. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
28. Torsdag  Inspirasjonssamling for Awana arbeidet. Kjellaren kl 19:00
28. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
26. Tirsdag     Leiarsamling med informasjon frå Futurum oppe kl 19:00
28. torsdag Awana inspirasjonssamling kl 19 Ungdomssalen
29.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse
29. Fredag til Søndag 31  Tur til SoulChildre gathering i Oslo
31.  Søndag   IMF-Stord Søndagsmøte kl 11:00

NOVEMBER 2021
01. Mandag  LovsongBrødrene 19:30
04. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
04. Torsdag    JuniorVing 17:30 JuniorVING!
04. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
07. Søndag   Møte NMS kl 19:00
08. Mandag Øving Stord SoulChildren  18:00
11. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
11. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
12.  Fredag     UKS 20:00 Ungdomsrommet nede 8-10 klasse
13. Laurdag  Julemesse NLM  11-17
14. Søndag   Møte IMF kl 11:00
15. Mandag SkaperTillit samling i Ungdomslokalet kl 19:00
15. Mandag  LovsongBrødrene 19:30
18. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
18. Torsdag    JuniorVing 17:30 JuniorVING!
18. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
19.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse
20. Laurdag   Stord IMF samling dagtid
21.  Søndag Stord IMF møte kl 11
21. Søndag  Utleige hovudsal Credo kirka kl 15-21
21. Søndag   Møte NLM kl 19:00
22. Mandag Øving Stord SoulChildren  18:00
23. Tirsdag Styremøte Rådsmøte kl 19 Progr Vår22, Haust22 og Vår23
24. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30
25. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
25. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
26.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse nede
26. Fredag     AVLYST Ungdomsklubb Fundament Daniel Sæbjørnsen 20:00
27. Laurdag AVLYST UKS/IUF seminar Daniel Sæbjørnsen Ungdomsrom heile dagen 
27. Laurdag FørjulsBasar Stiftelsen Leirvik Bedehus 11-16
28. Søndag   Møte IMF kl 11:00
28. Søndag  Utleige hovudsal kl 14 Julefest barnehage
29. Mandag  LovsongBrødrene 19:30
30. Tirsdag   NMS-mannsforening kjellarstove 19:30 Gunnar Nyseter

DESEMBER 2021
02. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
02. Torsdag    JuniorVing 17:30 Juleavsluttning!
02. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
03.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
04. Laurdag   AVLYST Juleverkstad IMF 
05. Søndag    Julekonsert i  Stord Kyrkje  Lovsongsbrørne Soul Children
06. Mandag Øving Stord SoulChildren  18:00 Juleavslutning
AVLYST 08.  Onsdag   Konsert med Ingebjørg Andrea Ådnanes Hovudsal oppe 1900
09. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
09. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
10.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
AVLYST 12. Søndag   Møte IMF kl 11:00 Storsamling /Famile møte Sara Brosvik andakt
13. Mandag  Lovsongsbrørene 19:30
16. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
16. Torsdag Konsert med Sveinung Hølmebakk kl 1800
16. Torsdag Konsert med Sveinung Hølmebakk kl 2000
AVLYST 17.  Fredag    HEIM TIL JUL 20:00 Nede
AVLYST 19. Søndag   Me syng Jula inn IMF kl 16:00
AVLYST 27. Mandag  Familiejuletrefest Søndagsskulane kl 17:00
31. Fredag    Nyttårsfest UKS / IUF kl 20:00