Program

Program for Leirvik Bedehus
Send melding til Johny ved endringar; mob 90664877. 
Her finn du  Lydteknikarliste. Her finn du tidlegare  Program.
Me har og laga ei eiga liste med andre datoar som komitemøter, styremøter osv.

OKTOBER 2020
01. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
02.  Fredag     Fundament (UKS og IUF) 20:00 For alle, oppe
03. Laurdag    Utleige KF kl 11:00 Ungdomsrom
04. Søndag    Møte IMF 11:00 Hilde Kristin
05.-11. okt    Haustferie skulane
08. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
08. Torsdag til 10. Laurdag PitStop overføres og på nett
08. Torsdag PitStop Sofadrøs Bildøyteamet kl 20
09. Fredag   PitStop Morgenmøte Johannes Olsen kl 12
09. Fredag   PitStop Kveldsmøte Bildøyteamet kl 20
10. Laurdag  PitStop Morgenmøte Johannes Olsen kl 12
10. Laurdag  PitStop «Grill ein kristen» Seminar kl 17
10. Laurdag  PitStop Kveldsmøte Bildøyteamet kl 20
11. Søndag    Møte Israelsmisjonen 19:00
12. Mandag   JuniorVing 17:30 UteJuniorVing!
12. Mandag   Avlyst Øving Stord SoulChildren Fokus på solistar Avlyst
12. Mandag  Avlyst LovsongBrødrene 19:30
14. Onsdag    Utleige KF kl 18:00 Bibeltime Oppe
15. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
16. Fredag     AVLYST Mimosabasar NMS 18:00
16. Fredag    Fredagsklubb 18-19:30 Ungdomsrommet nede
16.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse Oppe
17. Laurdag    Utleige KF kl 11-14 Konfirmasjonsgudsteneste Oppe
17. Laurdag   Sunnbok / Sisterhood kvinnesamling oppe 16:00
17. Laurdag  SoulChildren Seminar nede  ungdomsrom
18. Søndag   Familie Møte IMF 11:00 Ingvild, Barnedåp
19. Mandag Øving Stord SoulChildren 18:00 
20. Tirsdag Konsert John Inge Rolfsnes og IMF Stord kl 20
22. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
23. Fredag    Fredagsklubb 18-19:30 Ungdomsrommet nede
23.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse
25. Søndag  Møte NLM 19:00  (ikkje møteveke, kun søndag)
26. Mandag    JuniorVing 17:30 UteJuniorVing!
26. Mandag  Avlyst LovsongBrødrene 19:30
28. Onsdag   Avlyst Pensjonistlaget kl 11:30
29. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
30. Fredag    Fredagsklubb 18-19:30 Ungdomsrommet nede
31. Laurdag   Israelsmisjonsseminar kl 11  og kl 13 To seminar med tale av Generalsekretær Vegard Soltveit. Tema: «Kva skal me då seia til vår jordiske stamfar Abraham» og «Paulus bruk av Abraham»
31. Laurdag  Utleige KF Ungdomslokale kl 19:00

NOVEMBER 2020
30. Fredag til 01. Søndag   IMF Forsamlingsleir på Brandøy!
Påmelding til Ingeborg Brekke på e-post: ibrekke81@gmail.com, med navn, alder og kontaktinformasjon.
01. Laurdag  Utleige KF Storesal oppe kl 11:00
02. Mandag Øving Stord SoulChildren 18:00 
03. Tirsdag Normisjon Samtale om arbeidet kl 18:05 – 20:30
05. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
06. Fredag    Fredagsklubb 18-19:30 Ungdomsrommet nede
06. Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00
08. Søndag   Møte NMS kl 19:00
09. Mandag    JuniorVing 17:30 UteJuniorVing!
09. Mandag  Avlyst LovsongBrødrene 19:30
09. Mandag Betelskipet Møteombord  i Leirvik havn kl 19:00
12. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
13.  Fredag    Fredagsklubb 18-19:30 Ungdomsrommet nede
13.  Fredag     Fundament (UKS) 20:00 For alle
14. Laurdag  AVLYST Julemesse NLM Ikkje arrangement på bedehuset
15. Søndag   Møte IMF kl 11:00 Terje; Ledet av Den Hellige Ånd
16. Mandag Øving Stord SoulChildren 18:00 
18. Onsdag    Utleige KF kl 18:00 Bibeltime Oppe
19. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
20.  Fredag    Fredagsklubb 18-19:30 Ungdomsrommet nede
20.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse
22. Søndag   FAMILIE-Møte IMF kl 11:00
22. Søndag   Møte NLM kl 19:00
23. Mandag   JuniorVing 17:30 JuleUteJuniorVing!
23. Mandag  Avlyst LovsongBrødrene 19:30
24. Tirsdag   Sisterhood kl 19-22
25. Onsdag   Avlyst Pensjonistlaget kl 11:30
26. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
27.  Fredag    Fredagsklubb 18-19:30 Ungdomsrommet nede
27.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
28. Laurdag  Julemesse Stiftelsen
31. Laurdag  Utleige KF Ungdomslokale kveld kl 19
29. Søndag   Møte IMF kl 11:00 Reidar; Ledet av Den Hellige Ånd
29. Søndag   Utleige KF kl 15:00 Oppe
30. Mandag Øving Stord SoulChildren 18:00 

DESEMBER 2020
01. Tirsdag Styremøte Rådsmøte kl 19 Program V21, H21 og V22
02. Onsdag    Utleige KF kl 18:00 Bibeltime Oppe
03. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
05. Laurdag   Juleverkstad IMF 
06. Søndag    Julekonsert i  Stord Kyrkje fast 2 søndag i advent
07. Mandag  Avlyst LovsongBrødrene 19:30
10. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
11.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
12. Laurdag  Utleige KF Ungdomslokale kveld kl 19
13. Søndag   Møte IMF kl 11:00 Ingvild, Forsamlingsmøte
13. Søndag   Utleige KF kl 15:00 Oppe
17. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
18.  Fredag    HEIM TIL JUL 20:00
18. Fredag    Julekonsert oppe
20. Søndag   Me syng Jula inn IMF kl 16:00
AVLYST 27. Søndag  AVLYST Familiejuletrefest Søndagsskulane kl 17 AVLYST på grunn av Covid
31. Torsdag   Nyttårsfest IUF

JANUAR 2021
03. Søndag   Nyttårsfest IMF kl 17:00
10. Søndag    Møte IMF kl 11:00
11.  – 14. Januar Bønneveka IMF Kjellarstova kl 19-20
17. Søndag    Møte NMS kl 19:00
24. Søndag    Møte IMF
26. Tirsdag   Sisterhood kl 19-22
27. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30

FEBRUAR 2021
07. Søndag  Møte NLM kl 19:00
09. Tirsdag Styremøte Rådsmøte kl 19 Program Strategi
14. Søndag    Møte IMF 11:00
16. Tirsdag     Årsmøte NLM 19:00
20. Laurdag   IMS kraft. Heile huset.
21. Søndag   Møte NMS Sunnhordalandsaksjonen for misjon 19:00
23. Tirsdag   Sisterhood kl 19-22
25. Torsdag    IMF Stord årsmøte 19:00
28. Søndag   Møte IMF 11:00

MARS 2021
01.-07 Mars Vinterferie Skulen Veke 9
07. Søndag   Møte Israelsmisjonen kl 19:00
12. Fredag      Vårbasar NMS 18:00
13. Laurdag   kl 11:00 Inspirasjonssamling NMS
14. Søndag    Forsamlingsmøte IMF 11:00
16. Tirsdag   Årsmøte Stiftelsen Leirvik Bedehus kl 19:00
19-21. Søndag  Inspirasjonshelg  IMF ??????
21. Søndag    Møte Indre Sjømannsmisjon kl 19:00
23. Tirsdag   Sisterhood kl 19-22
24. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30
28. Søndag   Møte Palmesøndag IMF kl 11:00

APRIL 2021
05. Mandag  Israelsmisjonen 2. påskedag møte kl 19:00
10. Laurdag   Normisjon Områdestemne, bibelt 12:00
10. Laurdag  Normisjfest 17:00,  Einar Ekerhovd
11. Søndag     Gudsteneste Stord kyrkje kl 11:00
11. Søndag    Forsamlingsmøte IMF 11:00
18. Søndag  Møte NMS Årsmøte kl 17:30
24. Laurdag Konfirmasjonsgudsteneste IMS kl 11:00 ????
25. Søndag    Forsamlingsmøte IMF 11:00
27. Tirsdag   Sisterhood kl 19-22
28. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30

MAI 2021
02. Søndag    Møte NLM 19:00
04. Tirsdag    Styremøte Rådsmøte Datoar  H21, V22 H22
09. Søndag  Møte IMF Kl 11:00.
17. Mandag   kl. 17.00:  17.mai fest. IMF. 
22. Laurdag   Utleige KF kl 11-14 Konfirmasjonsgudsteneste Oppe
24. Måndag   Forsamlingsmøte 2dre pinsedag IMF 11:00
30. Søndag    Avlyst Møte NLM 19:00

JUNI 2021
06. Søndag   Møte IMF kl 11:00
13. Søndag   Møte NMS kl 19:00
20. Søndag   Møte IMF kl 11:00
27. Søndag    Møte IMF kl 11:00

JULI 2021
04. Søndag    
18. Søndag     Møte NMS kl 19:00  ???

AUGUST 2021
01. Søndag   
08. Søndag   Israelsmisjonen kl 19:00
15. Søndag    Møte  IMF kl 11:00 
22. Søndag    Møte NMS kl.1900
24. Tirsdag   Styremøte Rådsmøte kl 19:00 Program H21, V22 og H22
25. Onsdag   IMF Kickoff Medarbeidere 18:00 Hovedsal
27.  Fredag      Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse
29. Søndag    Møte IMF SAMLINGSFEST  kl 11:00
30. Mandag    JuniorVing 17:00 Oppstart!

SEPTEMBER 2021
02. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
03.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse
05. Søndag   Møte ImF Stord kl 11:00
08. Onsdag ImF Stord Medlemsmøte og inspirasjonskveld  kl 19:30
09. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
10.   Fredag    Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse
12. Søndag  Søndagsmøte Møte Gideon 19:00
13.  – 16. September Bønneveka IMF Kjellarstova kl 19-20
13. Mandag   JuniorVing 17:00 UteJuniorVing!
13. Mandag  LovsongBrødrene 19:30
15. Onsdag    Brandøybasar 18:00
16. Torsdag   Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
17.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse
19. Søndag   Møte IMF kl 11:00
20. Mandag   Øving Stord SoulChildren 18:00
23. Torsdag   Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
24.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
24. Fredag     Haustmøte: Go’fredag kl 19 
25. Laurdag  Haustmøte: Møte med undervisning 16:30
25. Laurdag  Haustmøte: Pizza 18:00 
25. Laurdag  Haustmøte: Vi møtest 19:30
26. Søndag    Møte NMS kl 19:00
27. Mandag    JuniorVing 17:00 UteJuniorVing!
27. Mandag  LovsongBrødrene 19:30
28. Tysdag   SisterHood Kvinnesamling Oppe kl 19:00
29. Onsdag  Pensjonistlaget kl 11:30
30. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00

OKTOBER 2021
01.  Fredag     Fundament (UKS og IUF) 20:00 Hovudsalen oppe, For alle
03. Søndag    Møte IMF 11:00
04.-10. okt    Haustferie skulane  ?????
07. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
07. torsdag til 10. Søndag PitStop
10. Søndag    Møte Israelsmisjonen 19:00
11. Mandag   JuniorVing 17:00 UteJuniorVing!
11. Mandag  LovsongBrødrene 19:30
14. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
15. Fredag     Mimosabasar NMS 18:00
15.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse ????????
17. Søndag    Møte IMF 11:00
18. Mandag Øving Stord SoulChildren 
20. Onsdag – 24. Søndag    Møteveke NLM kl 19:00
21. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
22.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse
25. Mandag    JuniorVing 17:00 UteJuniorVing!
25. Mandag  LovsongBrødrene 19:30
27. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30
28. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
29. Fredag til 31. Søndag   IMF Forsamlingsleir på Brandøy! ???????????

NOVEMBER 2021
01. Mandag Øving Stord SoulChildren
04. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
05. Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00
07. Søndag   Møte NMS kl 19:00
08. Mandag   JuniorVing 17:00 UteJuniorVing!
08. Mandag  LovsongBrødrene 19:30
11. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
12.  Fredag     Fundament (UKS) 20:00 Hovudsalen oppe For alle
13. Laurdag  Julemesse Stiftelsen Leirvik Bedehus
14. Søndag   Møte IMF kl 11:00
15. Mandag Øving Stord SoulChildren
18. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
19.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse
21. Søndag   Møte NLM kl 19:00
22. Mandag   JuniorVing 17:00 JuleUteJuniorVing!
22. Mandag  LovsongBrødrene 19:30
23. Tirsdag Styremøte Rådsmøte kl 19 Progr V22, H22 og V23
24. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30
25. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
26.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
27. Laurdag  Julemesse NLM
28. Søndag   Møte IMF kl 11:00
29. Mandag Øving Stord SoulChildren 
30. Tirsdag   Sisterhood kl 19-22

DESEMBER 2021
02. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
04. Laurdag   Juleverkstad IMF 
05. Søndag    Julekonsert i  Stord Kyrkje fast 2 søndag i advent
06. Mandag  LovsongBrødrene 19:30
09. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
10.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
12. Søndag   Møte IMF kl 11:00
16. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
17.  Fredag    HEIM TIL JUL 20:00
19. Søndag   Me syng Jula inn IMF kl 16:00
27. Mandag  Familiejuletrefest Søndagsskulane kl 17:00
31. Fredag    Nyttårsfest IUF

JANUAR 2022
02. Søndag   Nyttårsfest NLM kl 17:00
09. Søndag    Møte IMF kl 11:00
10.  – 13. Januar Bønneveka IMF Kjellarstova kl 19-20
14. Fredag  16. Søndag Fellesmøteveke SLB og alle organisasjonane
23. Søndag    Møte IMF
25. Tirsdag   Sisterhood kl 19-22
26. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30
27. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
30. Søndag  Møte NLM kl 19:00