Program frå forrige månedar

Gammalt program for historikk, nyeste / siste nederst
Her finn du oversikt over alle tidlegare  Program.
Gammalt program frå  2017  ,  2018  ,  2019  ,  2020  ,  20212022
Dato                 Møte

JANUAR 2023
04.  Onsdag   UNG m fleire, statusmøte kl 20 Ungdomsrommet nede
05. Torsdag Utleige hovedsal minnestund
06. Fredag Utleige hovedsal minnestund
06.  Fredag     Ungdomsklubb Fundament 20:00 Besøk Helgeland fhs
.                            UKS og UNG Oppe i hovudsalen
07. Laurdag UNG – Ungdomsklubb Besøk Helgeland fhs, brettspel, kl 20
08. Søndag   Nyttårsfest kl 17:00 (NLM arrangerer, NMS neste år)

09. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING! (veke 02)
09. Mandag  Lovsongsbrørene 19:30
10. Tirsdag Utleige hovedsal minnestund
10. Tirsdag   Styremøte SLB kl 19
13.  Fredag     Fredagsklubben 18:00 kjellarstova   5-7 klasse
13.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
14. Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20, bingo
15. Søndag    Møte IMF kl 11:00 Ingvild Løklingholm
15. Søndag  Søndagsmøte NMS kl 19:00 Jørgen Knutsen
16. Måndag Øving Stord SoulChildren  17:30 (veke 03)
16.  Måndag  Bønneveka IMF Ungdomsrommet kl 19:00-21:00
17.  Tysdag  Bønneveka IMF Ungdomsrommet kl 19:00-21:00
17. Tysdag  NMS Mannsforeningen kjellarstova kl 19:30
18.  Onsdag  Bønneveka IMF Ungdomsrommet kl 19:00-21:00
19.  Torsdag  IMS samling i ungdomsrommet kl 15 og resten av kvelden
19.  Torsdag  Bønneveka IMF Hovudsalen kl 19:00-21:00
20.  Fredag    Fredagsklubben 18:00 kjellarstova   5-7 klasse
20. Fredag    Fellesmøteveke SLB og alle organisasjonane kl 19 Wenche Lunde taler
20.  Fredag   Bønneveka IMF kjellarstova kl 19:30-21:00
20.  Fredag   Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
21.  Laurdag  Fellesmøteveke kl 11 SLB og alle organisasjonane Wenche Lunde taler
21.  Laurdag  Fellesmøteveke Lunch kl 12 SLB og alle organisasjonane 
21.  Laurdag  Fellesmøteveke kl 13 SLB og alle organisasjonane Wenche Lunde taler
21.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20, EDB kveld, gaming
22. Søndag    Møte IMF kl 11:00 Veke 03 Terje Vikestrand Nattverd
22. Søndag  Fellesmøteveke SLB 19:00 og alle organisasjonane kl 19 Wenche Lunde taler
23. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING! (veke 04)
23. Mandag  Lovsongsbrørene 19:30
24.  Tysdag   UNG m fleire, arbeidsmøte kl 19:30 -20:30 Ungdomsrommet nede
25. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30
26. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
26. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
27.  Fredag    Fredagsklubben 18:00 kjellarstova  5-7 klasse
AVLYST 27.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse AVLYST 
28. Laurdag   IMS kraft konferanse. kl. 11.00-18.00 Heile huset.
Pris: Kr. 400,-  Påmelding innan 24. januar.
AVLYST 28. Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20 AVLYST
29. Søndag  Møte Indre Sjømannsmisjon kl 19:00
30. Måndag Øving Stord SoulChildren  17:30 (veke 05)
31. Tirsdag Styremøte Rådsmøte kl 19:30 Program Strategi