Program

Program for Leirvik Bedehus
Send melding til Johny ved endringar; mob 90664877. 
Her finn du  Lydteknikarliste. Her finn du tidlegare  Program.
Me har og laga ei eiga liste med andre datoar som komitemøter, styremøter osv.

FEBRUAR 2023
01. Onsdag  IMF-stord Økumenisk samling matsal oppe kl 18
02. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
02. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
03.  Fredag    Fredagsklubben 18:00 kjellarstova  5-7 klasse
03.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
04.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20, Brettspel

05. Søndag    Møte IMF kl 11:00 Marit Håklau Aadnanes
06. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING! (veke 06)
06. Mandag  Lovsongsbrørene 19:30
07. Tirsdag UKS band og forsanger øving 18:30 Ungdomsr.
07. Tysdag  NMS Mannsforeningen kjellarstova kl 19:30
09. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
09. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
10.  Fredag    Fredagsklubben 18:00 kjellarstova  5-7 klasse
10.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
11.   Laurdag  Horneland Bedehus Stord SoulChildren Deltar på konsert
11.   Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20 Grip mikrofonen

12. Søndag   Møte NMS kl 19:00 Tale Roar Vik
13. Måndag Øving Stord SoulChildren  17:30 (veke 07)
14. Tirsdag UKS band og forsanger øving 18:30 Ungdomsr.

14. Tirsdag     Årsmøte NLM 19:00
16. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
16. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
17.  Fredag    Fredagsklubben 18:00 kjellarstova  5-7 klasse
17. Fredag   Konsert Lovsongsbrørne Hovudsal oppe kl 19:00
17.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
18.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20 Datakveld

19. Søndag    Møte IMF 11:00 Storsamling Bernt Arild og Solveig Gjøvåg Årsmøte rett etter samlinga. Film og tegnebord for borna i matsalen.
20. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING! (veke 08)
20. Mandag  Lovsongbrørene 19:30
21. Tirsdag UKS band og forsanger øving 18:30 Ungdomsr.
21. Tirsdag    IMF Stord årsmøte 19:00
23. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
23. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
24.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  Fundament åpent for alle Hovudsal oppe Vinterferie start
26. Søndag   Møte  NLM kl 19:00

MARS 2023
27.-05 Mars Vinterferie Skulen (veke 09)
05. Søndag   Møte IMF 11:00 Hilde Kristin Teigland Nattverd
06. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING!   (veke 10)
06. Mandag  Lovsongbrørene 19:30
07. Tirsdag UKS band og forsanger øving 18:30 Ungdomsr.
09 Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
09. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
10. Fredag      Vårbasar NMS 18:00
10.  Fredag    Fredagsklubben 18:00 kjellarstova  5-7 klasse
10.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
11.  Laurdag   kl 11:00 Inspirasjonssamling NMS
11.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20 Laga mat saman,
11.  Laurdag  CLUB-event med Frode kl 20:00
12. Søndag    Møte IMF kl 11:00 Tale Ingvild Løklingholm

12. Søndag   Møte Israelsmisjonen kl 19:00
13. Måndag Øving Stord SoulChildren  17:30 (veke 11)
14. Tirsdag   Årsmøte Stiftelsen Leirvik Bedehus kl 19:00
14. Tirsdag UKS band og forsanger øving 18:30 Ungdomsr.
16 Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
16. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
17.  Fredag    Fredagsklubben 18:00 kjellarstova  5-7 klasse
17.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
18,  Laurdag  Bibeltime IMF Dagtid x 2
18,  Laurdag  Medlemsfest IMF kl 19:00 Hovudsal oppe
18.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20 Lage mat 

19. Søndag   Lovsongskveld IMF 19:00 Hovedsal oppe
20. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING! (veke 12)
20. Mandag  Lovsongsbrørene 19:30
21. Tirsdag UKS band og forsanger øving 18:30 Ungdomsr.
21. Tirsdag   Sisterhood kl 19-22
22. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30
22. Onsdag Konsert Sveinung Hølmebakk Hovedsal oppe
23. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
23. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
24.  Fredag    Fredagsklubben 18:00 kjellarstova  5-7 klasse
24.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  Fundament åpent for alle Hovudsal oppe
25. Laurdag  Israelsmisjonen hovudsal kl 11:00 og kl 13:00 Seminar
25.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20 Påskeegg maling og jakt

26. Søndag   Møte NLM kl 19:00
27. Måndag Øving Stord SoulChildren  17:30 (veke 13)
28. Tirsdag UKS band og forsanger øving 18:30 Ungdomsr.

APRIL 2023
01.  Laurdag  Utleige Kristent fellesskap heile huset
02. Søndag   Møte IMF 11:00 Palmesøndag Storsamling 
06. Torsdag   Skjærtorsdag Nattverdsmøte kl 18 NLM (veke 14)
10. Mandag  2dre Påskedag Møte Israelsmisjonen kl 19 (veke 15)
14.  Fredag    Fredagsklubben 18:00 kjellarstova  5-7 klasse
14.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
15.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20

14-16 Helg  Forsamlingshelg IMF på Brandøy,
påmeld/sprsm: Per Magne 47141866
17. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING! (veke 16)
17. Mandag  Lovsongsbrørene 19:30
18. Tirsdag UKS band og forsanger øving 18:30 Ungdomsr.
20 Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
20. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
21.  Fredag    Fredagsklubben 18:00 kjellarstova  5-7 klasse
21.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
22. Laurdag  ImsÅrsmøte Heile huset
22.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20 Malekveld
23. Søndag    Møte IMF kl 11:00 Dele møte/nattverd
23. Søndag  Årsmøte NMS kl 17:30

23. Søndag  Møte NMS kl 19
24. Måndag Øving Stord SoulChildren  17:30 (veke 17)
25. Tirsdag UKS band og forsanger øving 18:30 – 20:30 Ungdomsrommet

25. Tirsdag   Sisterhood kl 19-22
26. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30
27. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
27. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
28.  Fredag    Fredagsklubben 18:00 kjellarstova  5-7 klasse
28.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
29. Laurdag Konfirmasjonsgudsteneste IMS kl 11:00
29. Laurdag Utleige  nede i ungdomsrommet, konfirmasjonsfest
30. Søndag    Forsamlingsmøte IMF 11:00 Irene Vestvik

MAI 2023
01. Mandag  Lovsongsbrørene 19:30
02. Tysdag   JuniorVing 17:30 Sommaravslutning! (veke 18)
02. Tirsdag UKS band og forsanger øving 18:30 Ungdomsr.
02. Tirsdag    Styremøte Rådsmøte  Strategi 19:30
04 Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
04. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
05. Fredag   Ichtus FEST og BASAR 17:00 Hovudsal oppe
05.  Fredag    Fredagsklubben 18:00 kjellarstova Sommaravslutning  5-7 klasse
05.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
06.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20 Tarzantikken/twister

07. Søndag    Møte  NMS 19:00
08. Måndag Øving Stord SoulChildren  17:30 (veke 19)
09. Tirsdag UKS band og forsanger øving 18:30 Ungdomsr.

11. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
11. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
12.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
13. Laurdag Utleige Konfirmasjon Oppe
13.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20 Stratego

14. Søndag  Møte IMF Kl 11:00. Arne Topland fra Godt nytt 
15. Mandag  Lovsongsbrørene 19:30
17. Onsdag  kl. 17.00:  17.mai fest  ??????.
19.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
20. Laurdag Utleige Konfirmasjon Oppe
20.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20 KahootIt

21. Søndag    Møte NLM 19:00
22. Måndag Øving Stord SoulChildren  17:30 (veke 21)
26.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
27.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20 Sindre spesial

28. Søndag   Møte IMF kl 11:00 1ste pinsedag Ingvild Løklingholm
29. Måndag  2dre pinsedag (veke 22)
30. Tirsdag UKS band og forsanger øving 18:30 – 20:30 Ungdomsrommet

JUNI 2023
01. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
01. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
02.  Fredag   Stord SoulChildren Konsertbasar  18-20 Oppe????
02.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
03.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20 Hyttetur
04. Søndag  Møte NMS kl 19
05. Måndag Øving Stord SoulChildren  Sommaravslutning 17:30 (veke 23)
05. Mandag  Lovsongsbrørene 19:30 (veke 23)
06. Tirsdag UKS band og forsanger øving 18:30 Ungdomsr.
08. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
08. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
09.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
10.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20 Tur Grilling

11 Søndag   Møte IMF kl 11:00
13. Tirsdag UKS band og forsanger øving 18:30 Ungdomsr.
15. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00 (veke 24)
15. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
16.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
17.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20 Avslutting i ei fjæra

18. Søndag   Møte NLM kl 19:00
19. Mandag  Lovsongsbrørene 19:30 (veke 25)
25. Søndag    Møte IMF kl 11:00 Storsamling og sommaravslutning

JULI 2023
02. Søndag    
16. Søndag     Møte NMS kl 19:00
30. Søndag    

AUGUST 2023
06. Søndag    Møte  IMF kl 11:00 (veke 31)
13. Søndag   Israelsmisjonen kl 19:00
15. Tysdag   IMF Kickoff Medarbeidere 18:00 Ingvild Matsal
17. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00(veke 33)
17. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova 
18.  Fredag      Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse Oppstart for hausten!
20. Søndag   Møte ImF Stord kl 11:00 
20. Søndag   Møte NMS kl. 1900

21. Måndag   JuniorVing 17:30 JuniorVING Oppstart! (veke 34)
21 Mandag   Lovsongsbrørne 19:30 Hovudsal
22. Tirsdag   Styremøte Rådsmøte kl 19:00 Program Haust23, Vår24 og Haust24
24. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
24. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
25.  Fredag      Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse
26. Laurdag  Brandøyhelg på Brandøy????????????
27. Søndag    Møte ImF  kl 11:00 
28. Mandag   Øving Stord SoulChildren Oppstart 17:30 (veke 35)
31. Torsdag   Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
31. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova

SEPTEMBER 2023
01.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse
02. Laurdag  IMF lovsongskveld kl kl 19
03. Søndag    Møte ImF  kl 11:00
03. Søndag    Møte NLM kl 19:00
04. Måndag   JuniorVing 17:30 UteJuniorVING! (veke 36)
04. Mandag    Lovsongsbrørne 19:30
05. Tirsdag   Styremøte SLB kl 19
07. Torsdag   Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00 
07. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
08.   Fredag    Ungdomsklubb UKS  20:00  8-10 klasse
10. Søndag  Søndagsmøte Møte Gideon 19:00
11. Mandag   Øving Stord SoulChildren 17:30 (veke 37)
11.  – 14. September Bønneveka IMF Kjellarstova kl 19-21
13. Onsdag    Brandøybasar 18:00
14. Torsdag   Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
14. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
15.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse
17. Søndag   Møte IMF kl 11:00 OppNedSamling Ingvld talar
18. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING! (veke 38)
18. Mandag  Lovsongsbrørne 19:30
21. Torsdag   Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
21. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
22.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse Nede
22. Fredag     Haustmøte: Go’fredag kl 19
24. Laurdag  Haustmøte: Møte med undervisning 16:30
23. Laurdag  Haustmøte: Pizza 18:00  Vi møtest 19:30
24. Søndag    Møte NMS kl 19:00
25. Mandag   Øving Stord SoulChildren 17:30 (veke 39)
27. Onsdag  Pensjonistlaget kl 11:30
28. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
28. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
29.  Fredag     UKS  20:00 Hovudsalen oppe,  8-10

OKTOBER 2023
01. Søndag    Møte IMF 11:00 
02. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING! (veke 40)
02. Mandag  Lovsongsbrørne 19:30
05. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
05. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
06. Fredag    Møtehelg NLM 19:00
07 Laurdag   Møtehelg NLM 11:00
08. Søndag  Møte NLM kl 19:00
09.-13. okt    Haustferie skulane (veke 41)
12. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
12. Torsdag PitStop heile huset
12. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
13. Fredag PitStop heile huset
14. Laurdag PitStop heile huset
15. Søndag    Møte IMF/ PITStop 11:00
16. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING! (veke 42)
16. Mandag  Lovsongsbrørne 19:30
19. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
19. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
20. Fredag     Mimosabasar NMS 18:00
20.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse Nede
22. Søndag  Møte NMS   kl 19:00
23. Mandag   Øving Stord SoulChildren 17:30 (veke 43)
25. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30
26. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
26. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
27.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse
29.  Søndag   IMF-Stord Søndagsmøte kl 11:00
30. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING! (veke 44)
30.  Mandag  Lovsongsbrørne 19:30

NOVEMBER 2023
02. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
02. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
03. Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00
05. Søndag    Møte Israelsmisjonen 19:00
06. Mandag Øving Stord SoulChildren  17:30 (veke 45)
09. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
09. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
10.  Fredag     UKS 20:00  8-10 klasse
11. Laurdag  Julemesse NLM     11-17
12. Søndag   Møte IMF kl 11:00 
12. Søndag   Leirvik Bedehus 40 år!!! Fest på bedehuset kl 17

13. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING! (veke 46)
13. Mandag  Lovsongsbrørne 19:30
16. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
16. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
17.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse
19. Søndag   Møte NLM kl 19:00
20. Mandag   Øving Stord SoulChildren  17:30 (veke 47)
21. Tirsdag   Styremøte Rådsmøte kl 19 Progr Vår24, Haust24 og Vår25
22. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30
23. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
23. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
24.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse nede
25. Laurdag  Julemesse Stiftelsen Leirvik Bedehus 11-16
26. Søndag   Møte IMF kl 11:00
27. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING! (veke 48)
27. Mandag  Lovsongsbrørne 19:30
30. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
30. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova

DESEMBER 2023
01.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
02. Laurdag   Juleverkstad IMF 
03. Søndag    Julekonsert i  Stord Kyrkje kl 17:30
04. Mandag Øving Stord SoulChildren  18:00 (veke 49)
07. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
07. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
08.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
10. Søndag   Møte IMF kl 11:00 
11. Måndag   JuniorVing 17:30 JuleavslutningVING! (veke 50)
11. Mandag  Lovsongsbrørene 19:30
14. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
15.  Fredag    HEIM TIL JUL 20:00  ???
17. Søndag   Me syng Jula inn IMF kl 16:00 Soul Children Lovsongsbrørne
26. Tirsdag  Familiejuletrefest Søndagsskulane kl 17:00 (veke 52)
31. Søndag    Nyttårsfest UKS / IUF kl 20:00

JANUAR 2024
07. Søndag   Nyttårsfest NMS kl 17:00 (IMF neste år)
08. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING! (veke 02)
08. Mandag  Lovsongsbrørene 19:30
12.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
13. Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20
14. Søndag    Møte IMF kl 11:00 Veke 02
15. Måndag Øving Stord SoulChildren  18:00 (veke 03)
15.  Måndag  Bønneveka IMF Kjellarstova kl 19-20:30
16.  Tysdag  Bønneveka IMF Kjellarstova kl 19-20:30
17.  Onsdag  Bønneveka IMF Kjellarstova kl 19-20:30
18.  Torsdag  Bønneveka IMF Kjellarstova kl 19-20:30
19. Fredag  Fellesmøteveke SLB og alle organisasjonane
19.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
20. Laurdag  Fellesmøteveke kl 11 SLB og alle organisasjonane
20. Laurdag  Fellesmøteveke Lunch  kl 12 SLB og alle organisasjonane
20. Laurdag  Fellesmøteveke kl 13 SLB og alle organisasjonane
20. Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20
21. Søndag  Fellesmøte / Søndagsmøte NMS kl 19:00
22. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING! (veke 04)
22. Mandag  Lovsongsbrørene 19:30
24. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30
25. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
25. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
26.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
27. Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20
28. Søndag   Møte IMF kl 11:00
28. Søndag  Møte Indre Sjømannsmisjon kl 19:00
29. Måndag Øving Stord SoulChildren  17:30 (veke 05)
30. Tirsdag Styremøte Rådsmøte kl 19 Program Strategi

FEBRUAR 2024
01. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
01. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
02.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
03.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20
04. Søndag    Møte IMF kl 11:00
05. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING! (veke 06)
05. Mandag  Lovsongbrørene 19:30
08. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
08. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
09.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
10.   Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20
11. Søndag   Møte NMS kl 19:00
12. Måndag Øving Stord SoulChildren  17:30 (veke 07)
13. Tirsdag     Årsmøte NLM 19:00
15. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
15. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
16.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
17.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20
18. Søndag    Møte IMF 11:00
19. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING! (veke 08)
19. Mandag  Lovsongbrørene 19:30
20. Tirsdag    IMF Stord årsmøte 19:00
22. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
22. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
23.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse ??? Vinterferie start
25. Søndag   Møte  NLM kl 19:00

MARS 2024
26.-03 Mars Vinterferie Skulen (veke 09)
03. Søndag   Møte IMF 11:00
04. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING!   (veke 10)
04. Mandag  Lovsongsbrørene 19:30
05. Tysdag IMF KickOff – informasjon frå Futurum kl 19:00 Matsal
07. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
07. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
08. Fredag      Vårbasar NMS 18:00
08.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
09.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20
10. Søndag    Møte IMF kl 11:00
10. Søndag   Møte Israelsmisjonen kl 19:00
11. Måndag Øving Stord SoulChildren  17:30 (veke 11)
12. Tirsdag   Årsmøte Stiftelsen Leirvik Bedehus kl 19:00
14 Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
14. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
15.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
16,  Laurdag  Bibeltime IMF Dagtid x 2
16.  Laurdag  Medlemsfest IMF kl 19:00 Hovudsal oppe
16.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20
17. Søndag   Lovsongskveld IMF 19:00 Hovedsal oppe
18. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING! (veke 12)
18. Mandag  Lovsongsbrørene 19:30
21. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
21. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
22. Fredag     Tachofredag, quiz og basar 18-20 Stiftelsen
22.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
23. Laurdag  Israelsmisjonen hovudsal kl 11:00 og kl 13:00 Seminar
23.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20
24. Søndag   Møte NLM kl 19:00
25. Måndag Øving Stord SoulChildren  17:30 (veke 13)
27. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30
28. Torsdag   Skjærtorsdag Nattverdsmøte kl 18 ImF
31. Søndag   1. påskedag

APRIL 2024
01. Mandag  2dre Påskedag Møte NLM kl 19 (veke 14)
07. Søndag  Møte ImF kl 11:00
08. Måndag Øving Stord SoulChildren  17:30 (veke 15)
12.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
13.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20
???????12-14 Helg  Forsamlingshelg på Brandøy,
påmeld/sprsm: Per Magne 47141866
14. Søndag   Møte IMF 11:00

15. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING! (veke 16)
15. Mandag  Lovsongbrørene 19:30
18 Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
18. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
19.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
????????20. Laurdag  ImsÅrsmøte Heile huset
20.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20
21. Søndag    Møte IMF kl 11:00
21. Søndag  Møte NMS kl 19
22. Måndag Øving Stord SoulChildren  17:30 (veke 17)
23. Tirsdag   Sisterhood kl 19-22
24. Onsdag   Pensjonistlaget kl 11:30
25. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
25. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
26.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
?????????27. Laurdag Konfirmasjonsgudsteneste IMS kl 11:00
28. Søndag    Forsamlingsmøte IMF 11:00
29. Måndag   JuniorVing 17:30 InneJuniorVING! (veke 18)
29. Mandag  Lovsongsbrørene 19:30
30. Tirsdag    Styremøte Rådsmøte  Strategi

MAI 2024
02 Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
02. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
03.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
04.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20
05. Søndag    Møte  NMS 19:00
06. Måndag Øving Stord SoulChildren  17:30 (veke 19)
09. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
09. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
10.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
11.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20
12. Søndag  Møte IMF Kl 11:00.
13. Måndag   JuniorVing 17:30 Sommaravslutning JuniorVING! (veke 20)
13. Mandag  Lovsongsbrørene 19:30
17. Fredag kl. 17.00:  17.mai fest. ????.
18.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20
19. Søndag   Første pinsedag
20. Måndag    Møte NLM 19:00 Andre Pinsedag (veke 21)
20. Måndag Øving Stord SoulChildren  17:30 (veke 21) Andre Pinsedag
24.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
25.  Laurdag UNG – Ug domsklubb VG1 og oppover kl 20
26. Søndag   Møte IMF kl 11:00
27. Mandag  Lovsongbrørene 19:30
30. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00 (veke 22)
30. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
31.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse

JUNI 2024
01.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20
02. Søndag  Møte NMS kl 19
03. Måndag Øving Stord SoulChildren  Sommaravslutning 17:30 (veke 23)
03. Mandag  Lovsongsbrørene 19:30 (veke 23)
06. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
06. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
07.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
08.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20
09. Søndag   Møte IMF kl 11:00
13. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00 (veke 24)
13. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
14.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00   8-10 klasse
15.  Laurdag UNG – Ungdomsklubb VG1 og oppover kl 20
16. Søndag   Møte NLM kl 19:00
17. Mandag  Lovsongsbrørene 19:30 (veke 25)
23. Søndag    Møte IMF kl 11:00
30. Søndag 

JULI 2024
07. Søndag   
14. Søndag     Møte NMS kl 19:00
21. Søndag    
28. Søndag    

AUGUST 2024
04. Søndag    (veke 31)
11. Søndag   Israelsmisjonen kl 19:00
(veke 32)
14. Onsdag IMF KickOff kl 19:00 Matsal
18. Søndag   Møte ImF Stord kl 11:00 
19. Måndag   JuniorVing 17:30 JuniorVING Oppstart! (veke 34)
19. Mandag   Lovsongsbrørne 19:30 Hovudsal
20. Tirsdag   Styremøte Rådsmøte kl 19:00 Program Haust24, Vår25 og Haust25
22. Torsdag Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
22. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
23.  Fredag      Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse Oppstart for hausten!
24. Laurdag  Brandøyhelg på Brandøy????????????
25. Søndag    Møte NMS kl.1900
26. Mandag   Øving Stord SoulChildren Oppstart 17:30 (veke 35)
29. Torsdag   Bibel, bønn og Kaffi kl 11:00
29. Torsdag   Bønnemøte kl 19:30 i kjellarstova
01.  Fredag     Ungdomsklubb UKS 20:00  8-10 klasse

SEPTEMBER 2024
01. Søndag    Møte IMF kl 11:00
01. Søndag    Møte NLM kl 19:00
02. Måndag   JuniorVing 17:30 UteJuniorVING! (veke 36)
14.  Laurdag   kl 11:00 Inspirasjonssamling NMS